Microsoft news nowy microsoft dynamics blog

Opublikowane 1 grudnia 2015 | przez Outbox Research

0

Nowa wersja Microsoft Dynamics CRM 2016

W dniu dzisiejszym Microsoft ogłosił oficjalną premierę nowej wersji Microsoft Dynamics CRM 2016. General Manager of Program Management Jujhar Singh opisuje nowe wydanie, jako „ogromny skok naprzód”. CRM 2016 będzie dostępny zarówno w wersji online, jak i on-premise na 130 rynkach i w 44 wersjach językowych. Nowa wersja ma zapewnić jak najlepsze zrozumienie konsumentów i poznanie ich potrzeb zanim sami je poznają.

Obszary, które zostały rozwinięte w systemie:

  • Produktywność – z oprogramowania Dynamics CRM możemy korzystać z poziomu Office 365. Wbudowane funkcjonalności znajdziemy w aplikacjach i usługach dostarczanych przez Microsoft, takich jak: Outlook, Excel, Word, SharePoint, OneDrive dla Firm
  • Mobilność – Dynamics CRM 2016 oferuje pełen zakres funkcjonalności offline dla urządzeń mobilnych (tablet, smartfon). Dodatkowo oprogramowanie PowerApps umożliwia tworzenie aplikacji mobilnych w oparciu o zadania. Ponadto użytkownikom mobilnym, Dynamics CRM, została udostępniona integracja z Cortaną (wirtualny asystent Microsoft), która obejmuje obszar sprzedaży, kont, umów oraz mobilnego marketingu.
  • Serwis – CRM 2016 dostarcza jedno wspólne narzędzie do obsługi klienta zarówno z udziałem agenta, obsługi terenowej, jak i samoobsługi. Wychodząc naprzeciw różnym gustom i upodobaniom klienta, Microsoft jest narzędziem w pełni przyjaznym konsumentom.

Przedstawiamy dodatki, które najbardziej nas ekscytują:

1. Integracja z programem Excel

Przeglądaj dane dotyczące sprzedaży w znanych szablonach programu Excel, wykonuj analizy warunkowe i wprowadzaj zmiany, a wszystko to przy zachowaniu kontekstu pracy. Eksportuj i analizuj dane w programie Excel z urządzenia przenośnego, z dodatkową obsługą aplikacji CRM na tablety i telefony.

excel-integration

2. OneDrive dla Firm

Dzięki CRM Online jesteś w stanie dopasować opcję magazynowania do sytuacji. Możesz, na przykład korzystając z nowej opcji OneDrive dla Firm, przechowywać swoje dokumenty prywatne. Do przechowywania wspólnego użyj usługi Office 365 Groups (wprowadzonej w CRM Online 2015, Aktualizacja 1), a dla dokumentów publicznych użyj programu SharePoint.

onedrive-integration

3. Nowa ulepszona szybka wyszukiwarka

Szybkie wyszukiwanie w nowej wersji Dynamics CRM zostało wzbogacone o przeszukiwanie wybranych przez użytkownika encji. Dzięki temu mamy możliwość przeszukania całej zawartości systemu.

quicksearch1

4. Generowanie dokumentu

Tworzenie spersonalizowanych dokumentów sprzedaży, opartych na danych CRM, stało się jeszcze łatwiejsze, dzięki opcji Generowanie dokumentu. Jednym kliknięciem możesz łatwo wygenerować dokument z CRM, korzystając z wstępnie zdefiniowanych szablonów programu Word i Excel.

5. Mobilna obsługa w trybie offline

Jeśli Twój administrator systemu włączył nową opcję pracy w trybie offline w CRM na telefony i tablety, możesz wyświetlać i edytować rekordy programu CRM i wykonać pewne działania, nawet wtedy, gdy jesteś w trybie offline. Po przejściu do trybu online, CRM automatycznie synchronizuje zmiany — nie musisz zapisywać wersji roboczych, co musiałeś robić wcześniej podczas pracy w trybie offline.

Chcesz dowiedzieć się więcej i poznać inne dodatki?

Umów się z nami na demo i zostaw kontakt do siebie, a na pewno oddzwonimy!

Kamil Kubiczek
CRM Consultant
kamil.kubiczek@outbox.pl

 

Tags: ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑