Microsoft convergence_blog

Opublikowane 26 listopada 2015 | przez Outbox Research

0

Microsoft Convergence 2015

Microsoft Convergence 2015 EMEA to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń tej jesieni. Konferencja to doskonała okazja do zapoznania się z wartościowymi analizami wiodących ekspertów branżowych oraz do nawiązania inetersujących kontaktów. Odkryjesz na niej innowacyjne rozwiązania, które zapewnią Twojej firmie przewagę konkurencyjną.

Przedstawiciele Outbox, certyfikowanego, złotego partnera Microsoft w obszarze CRM realizującego wdrożenia Dynamics, wezmą udział w tegorocznej edycji.

Czego można się spodziewać w tegorocznej edycji konferencji?

Innowacyjne zmiany w sposobie zarządzania firmą

Dowiedz się, jak firmy i organizacje takie jak: Real Madryt, Pandora, Metro Bank czy Jumeirah i wiele innych, wykorzystują najnowszą technologię, aby osiągnąć wzrost, rozwiązywać problemy i stwarzać nowe możliwości biznesowe.

Inspirujący prelegenci, którzy opowiedzą o wizji i narzędziach, które pomogą Twojej firmie odnieść sukces w przyszłości

Imponująca lista prelegentów daje gwarancję rozległego spektrum poruszanych kwestii. Reprezentanci Microsoft, Klienci oraz eksperci podzielą się praktycznymi wskazówkami i wiedzą z zakresu prowadzenia biznesu.

Nowości, które odpowiadają Twoim biznesowym potrzebom i pomagają osiągnąć więcej

Dowiedz się, jak przedefiniować i na nowo odkryć produktywności w organizacji; jak wykorzystać moc i bezpośredniość mobilnych pracowników i klientów; jak przeprojektować procesy krytyczne, aby Twoja organizacja była inteligentna i skuteczna; oraz jak w pełni czerpać korzyści z chmury obliczeniowej (cloud computing).

Okazje do o zdobycia unikalnych umiejętności i wiedzy, aby stać się liderem w nowoczesnym środowisku pracy

Skorzystaj z okazji, aby zdobyć praktyczną wiedzę podczas wielu sesji i warsztatów, które dotyczą niektórych z najpilniejszych wyzwań przywództwa w dzisiejszym świecie – wspieranie zaangażowania pracowników, optymalizacja zarządzania wydajnością i więcej.

Dowiedz się więcej – Microsoft Convergence 2015 Europe, strona oficjalna

Tags: ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑