Wydarzenia iso (2)

Opublikowane 26 sierpnia 2015 | przez Outbox Research

0

Outbox z Certyfikatem ISO

Zdajemy sobie sprawę, jak istotne jest dla Państwa poczucie bezpieczeństwa we współpracy biznesowej. Jednym z obszarów szczególnie wrażliwych w budowaniu zaufania w relacjach z partnerami jest bezpieczeństwo danych i informacji, którymi dzielicie się Państwo w trakcie realizacji projektów.

Outbox, będąc partnerem godnym zaufania, od lat doskonali System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji. Tworzymy system kompleksowy – obejmujący cały zakres naszej działalności. Gwarancję znajomości i stosowania zasad przetwarzania informacji przez naszych pracowników daje prowadzona przez nas polityka personalna. W jej ramach przeprowadzamy weryfikację kandydatów na etapie rekrutacji, stosujemy zobowiązania w umowach oraz prowadzimy stałą edukację.

Bezpieczeństwo informacji zapewniamy dzięki systemom dostępu i procedurom zarządzania dostępem i uprawnieniami wewnątrz organizacji.

Stosujemy zasady, procedury i narzędzia zapewniające bezpieczeństwo informacji w projektach oraz w usługach utrzymania systemów. Prowadzimy ogólnofirmową politykę zarządzania ryzykiem. Opracowaliśmy i cyklicznie testujemy procedury zapewnienia ciągłości działania.

Tworząc i doskonaląc naszą Politykę Bezpieczeństwa Informacji dbamy, by spełniała ona najwyższe międzynarodowe standardy. W celu upewnienia się oraz możliwości zagwarantowania Państwu, że tak jest, poddaliśmy ją audytowi przez niezależną jednostkę standaryzacyjną i uzyskaliśmy Certyfikat spełnienia wymagań Normy ISO27001:2013.

 

 

 

 

 

 

Tags: ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑