Social Media Bez nazwy-3

Opublikowane 24 sierpnia 2015 | przez Outbox Research

0

Efektywna reklama z Social Studio

Już po raz czwarty w tym roku mamy okazję przedstawić nowe funkcje Social Studio, a w nich m.in. optymalizacja reklam na Facebooku w oparciu o dane z CRM i nasłuchu social media, monitoring statystyk i trendów na Instagramie oraz funkcje usprawniające pracę Twojego zespołu.

Proste zarządzanie playlistą na YouTube

W momencie kiedy zarządzasz jednym kontem YouTube, które jest wspólne dla całej organizacji, nie masz pewności że film zostanie połączony z odpowiednią playlistą. Poprzez stworzenie makra do publikacji pod odpowiednią playlistę, Twój zespół zaoszczędzi czas, a Ty zmniejszysz ryzyko pomyłek.

Geotargetowanie postów na Twitterze

Chcesz dotrzeć do odpowiedniej społeczności używając konkretnego, pojedynczego konta Twitter? Masz wrażenie, że nie jesteś w stanie wykorzystać swojej marki na Twitterze, bo zasięg ograniczony jest do jednego kraju per konto? Teraz możesz kierować tweety, które wyświetlą się użytkownikom z wybranych przez Ciebie krajów, jak również przeglądać kryteria targetowania w raportach.

Usuwaj posty z Facebooka z poziomu Social Studio

Już teraz, bezpośrednio z aplikacji Social Studio, możesz kasować nieodpowiedni i niechciany content na Facebooku. Redukuj czas na bezpośrednie zarządzanie stroną Facebook. Przypadkowo opublikowany content może być łatwo usunięty z widoku kalendarza lub kreatora postów.

Mierz globalny sentyment wokół marki

Odkryj 10 nowych języków! Media społecznościowe nie mają granic i nie powinno to także dotyczyć Twojej zdolności do mierzenia sentymentu. Analizuj globalne konwersacje wokół marki. Dostępne języki to: francuski, hiszpański, portugalski, włoski, niemiecki, chiński tradycyjny, chiński, holenderski, koreański i japoński.

Instagram

Wizualne raporty zarówno w aplikacji desktopowej i moblinej to już rzeczywistość. Monitoruj i analizuj aktywność Twojej społeczności na Instagramie. Teraz masz dostęp do statystyk ilościowych, sentymentu, najczęściej używanych słów i postów z wybranego przedziału czasu. Jeśli widzisz posty, które wymagają odpowiedzi, to możesz do nich przypisać odpowiedni proces obsługi.

Pobierz pełną dokumentację najnowszego releasu:Jeśli  chcesz dowiedzieć się więcej o ExactTarget Marketing Cloud lub masz inne dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu!

Joanna Zalewska,
Konsultant Salesforce.com
joanna.zalewska@outbox.pl

Tags: , , , ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑