Wydarzenia infoshare_620px

Opublikowane 27 maja 2015 | przez Outbox Research

0

Spotkajmy się na InfoShare

InfoShare to jedna z największych konferencji Tech & New Media w Europie. Odbędzie się 11 i 12 czerwca w AmberExpo w Gdańsku. Ponad 3500 uczestników i 80 prelegentów z całego świata, networking na bursztynowym stadionie, specjalna strefa dla startupowców i inwestorów – Startup Zone, a także wydarzenia kulturalne i plenerowe.

Podczas tegorocznej edycji infoShare będzie możliwy udział nie tylko w wykładach, ale także w warsztatach oraz panelach dyskusyjnych, związanych z tematyką m.in.: software development (frontend oraz backend), UX design, digital marketing oraz entrepreneurship.

Podstawowy udział w infoShare jest bezpłatny, jednak organizatorzy przygotowali także szereg zróżnicowanych biletów uprawniających do wzięcia udziału w dodatkowych aktywnościach.
Bilety do nabycia tutaj.

W tym roku partnerem konferencji jest Salesforce.com – Outbox Group jako platynowego partnera SFDC nie może oczywiście zabraknąć. Spotkacie nas na wspólnym stoisku. Przygotowaliśmy dla Was m.in. pokazy na żywo innowacyjnej platformy Social Studio.

Do zobaczenia na miejscu!

Tags: , ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑