Marketing Automation linked pard

Opublikowane 28 sierpnia 2014 | przez Outbox Research

0

Nowa funkcja publikacji na firmowych stronach LinkedIn

Jeśli zarządzasz mediami społecznościowymi w Twojej firmie i jest to Twój priorytetowy obowiązek, zdajemy sobie sprawę jak bardzo istotne pod katem produktywności, jest narzędzie do publikacji. Wraz z funkcją Pardot social posting możesz planować i równocześnie publikować posty na wielu kontach na Twitterze, Facebooku i LinkedIn`ie, a po publikacji przeglądać wskaźniki o kliknięciach, odpowiedziach, komentarzach, retweetach i like`ach. Teraz możesz także publikować na firmowych stronach LinkedIn.

Dotychczas publikacja na LinkedIn`ie była ograniczona do kont indywidualnych. Obecnie wtyczka LinkedIn social posting pozwala publikować wiadomości na wszystkich kontach– zarówno indywidualnych jak i korporacyjnych. Pardot zbiera także informacje o like`ach i komentarzach na LinkedIn z wszystkich postów opublikowanych na stronie firmy.

Jeśli jesteś użytkownikiem Pardot, by zacząć używać nowej funkcji, musisz dokonać ponownej weryfikacji wtyczki LinkedIn. W trakcie weryfikacji zostaniesz przekierowany na stronę autoryzacji LinkedIn, gdzie możesz nadać Pardotowi dostęp do Twoich kont. Nowi klienci nie muszą się tym martwić – wystarczy uruchomić wtyczkę i z jej poziomu przyjrzeć się dostępnym uprawnieniom.

Tags: , , , ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑