Social Media wakacyjny 2014 social studio

Opublikowane 27 sierpnia 2014 | przez Outbox Research

0

Radian6 Buddy Media Social Studio

W maju tego roku firma salesforce.com, która po raz 4 z rzędu została najbardziej innowacyjną firmą na rynku wg. Forbes, ogłosiła nowy produkt – Social Studio. W sierpniowym wydaniu ogłoszono nowe funkcje narzędzia. Opowiadamy o tym, co już jest dostępne.

Social Studio powstało w wyniku połączenia dwóch narzędzi: Radian6 i Buddy Media.

Główne atrybuty Radian6 to monitoring mediów społecznościowych w 27 językach (moduł Listen), zarządzanie konwersacją na korporacyjnych stronach Facebook i kontach na Twitterze (moduł Engage) oraz możliwość zarządzania pracą zespołu odpowiedzialnego za komunikację (raportowanie efektywności pracy zespołu).

Buddy Media to narzędzie do publikacji treści na Facebooku, Twitterze, Google+ i LinkedIn z dostępem do raportów, statystyk i analiz (moduł Publish).

„Buddy Media i Radian6 stanowią pionierskie oprogramowanie dla social marketingu, teraz tworzymy je na nowo uruchamiając Social Studio”  - powiedział Michael Lazerow, CMO, Salesforce ExactTarget Marketing Cloud. „Ponieważ social media są coraz silniej powiązane z każdym biznesem, klienci używają naszych rozwiązań częściej i w szerszych spektrum niż kiedykolwiek wcześniej, by wzmocnić społecznościowe treści, marketing, interakcje, publikacje, reklamy i analizy.”

Jest to coś czemu nie można zaprzeczyć – social media bardzo szybko mogą pogrążyć się w chaosie, kiedy firma żongluje różnymi kontami, zespołami, treścią i narzędziami. Chęć podtrzymania spójnej z ogólnymi wysiłkami marketingowymi strategii social media, jeszcze bardziej komplikuje to zadanie. Odpowiedzią na te aspekty jest Radian6 Buddy Media Social Studio.

Zreformuj cały proces zarządzania treścią social media, w jednym miejscu, by:

  • Zorganizować Twoje konta i zespoły
  • Planować i publikować content
  • Angażować się w rozmowy z klientami
  • Raportować wyniki w czasie rzeczywistym

Zaktywizuj swoją społeczność i zwiększ zasięg marketingu z Radian6 Buddy Media Social Studio.

Tags: , ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑