Social Media Salesforce-Marketing-Cloud-Implementation

Opublikowane 20 lutego 2014 | przez Outbox Research

0

Nowa, świeża wersja Marketing Cloud

Drogi użytkowniku Radian6,

Monitorujemy już miliard źródeł! Teraz możesz dowiedzieć się wszystkiego o Twojej marce, a w szczególności zwrócić uwagę na krytyczne konwersacje. Wiosenna edycja to ciąg dalszy naszych wysiłków, by pomóc firmom i ich markom skutecznie monitorować social media. Ulepszyliśmy języki azjatyckie. Dodaliśmy nowe funkcje dla tych z Was, którzy aktywnie słuchają i angażują się w konwersacje na Facebooku i Twitterze.

Wiosenne zmiany w produktach skupiają się wokół nasłuchu (Radian6). Zespół odpowiedzialny za publikację (Buddy Media) ciężko pracuje nad rozwijaniem funkcjonalności nowej generacji: Publish & Engage. Ten nowy produkt został zbudowany od podstaw i od początku cieszy się pozytywną opinią wśród testerów. Już wkrótce usłyszycie więcej o tym narzędziu!

marketing cloud

 

 

 

 

Ruszył nasłuch dla globalnych przedsiębiorstw

Przy wprowadzaniu najnowszych zmian położyliśmy duży nacisk na wsparcie Azji. Do naszej oferty językowej dodaliśmy tradycyjny chiński. Zaktualizowaliśmy platformę i umożliwiliśmy rozpoznanie ponad 20 tysięcy chińskich znaków. Monitorujemy także 133 nowe źródła.

Co więcej, dodaliśmy język filipiński. Dzięki temu możesz stworzyć Topic Profile, oddzielnie dla każdej z 26 wersji językowych.  Radian6 został wzbogacony o 50 nowych źródeł, które dostarczają treści z Filipin.

Lepsze zarządzanie pracą zespołu na kanałach społecznościowych

Dodaliśmy kilka funkcji, które sprawiają, że zarządzenie słuchaniem i zaangażowaniem na Twoich kanałach social jest jeszcze łatwiejsze:
- Automatyczny sentyment, który pomoże Ci priorytetyzować i raportować treści z social media
- Prosta funkcja usuwania postów z poziomu Engagement Console –pozwala na usunięcie tweetów bezpośrednio z Twittera
- Możliwe jest tagowanie źródeł (osób), które umieszczają posty na Facebooku, funkcja uwzględnia także komentarze i odpowiedzi, dzięki temu tagi są automatycznie przypisywane do wszystkich postów na stronie
-  Sortowanie według wskaźnika liczby komentarzy, widget River of News posortuje posty od najwyższego do najniższego wskaźnika, co pozwoli na szybkie znalezienie najważniejszych postów

Nowe reguły w Social Hub – dostosuj i przetestuj

Klienci, którzy zautomatyzowali proces zarządzania ogromną ilością postów poprzez Social Hub powiedzieli nam, że chcieliby modyfikować i testować swoje reguły poza produkcją. Dodaliśmy tę funkcję! Teraz możesz stworzyć nowy widok danych i użyć go do testów ( i wielokrotnie uruchamiać ), poprawiaj więc reguły i załaduj je na produkcję,  wtedy kiedy będziesz zadowolony z wyników.

#Innowacje

Dodaliśmy funkcję Quick Actions do aplikacji mobilnej Radian6. Oznacza to, że po dotknięciu i przytrzymaniu posta, zobaczysz 3 ikony, które reprezentują najważniejsze akcje podejmowane przez użytkowników. Wystarczy tylko przesunąć post do jednej z ikon: usuń wiadomość, odpowiedz lub nadaj sentyment.

Dowiedz się więcej o zmianach

Aby uzyskać wszystkie informacje na temat nowych funkcji , pobierz pełną wersję Spring ‘14 Release Notes . Dziękujemy, że jesteś z nami i że wybrałeś Radian6!

Tags: , ,


O autorze

Outbox Research

to dział badań nad trendami rynkowymi firmy Outbox, największego integratora CRM w Polsce i Europie Centralnej. Nasz zespół składa się z ponad 200 specjalistów CRM, którzy wdrożyli rozwiązania dla 40 000 użytkowników na całym świecie. Outbox posiada biura w Warszawie, Londynie, Paryżu, Pradze i Dusseldorfie. Wśród naszych partnerów technologicznych znajdują się m.in. Microsoft, Oracle, IBM, Salesforce, Applause, hybris, Metastorm czy FICO. Zostaliśmy sklasyfikowani na 3. miejscu rankingu Computerworld TOP200 wśród firm wdrażających oprogramowanie.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Do góry ↑